Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Saat

Bayanlara Hacamat

Bayanlara Hacamat Nasıl Yapılır ?

Hacamat olmak isteyen bayanlara hacamatı bizzat ben yapmaktayım. Ancak Eşim ve aynı zamanda yardımcım olan Meral Hanım hacamat yaparken yanımda bulunur. Veya hacamat olacak bayanın varsa eşi yada arkadaşı / akrabası o kişide hacamat odasına alınır.

Yıllardır sağlık teşkilatında çalışan Bir sağlık memuru olarak benim açımdan herhangi bir sıkıntı yoktur. Çünkü sağlıkla ilgili birçok işlemi yapmaktayım. Erkek doktora gidip nasıl muayene oluyorsanız ya da sağlık personeline enjeksiyon (iğne), pansuman yaptırıyorsanız, Hacamat için bana da gelip güvenle hacamatınızı yaptırabilirsiniz. 20 yıldır erkek / kadın/ bebek / çocuk binlerce kişiye enjeksiyon, pansuman , dikiş atma, dikiş alma, sünnet , serum / sonda takma vb. gibi her türlü sağlık işlemini yapmış bulunmaktayım.

Bilgi, tecrübe ve ahlaki yeterliliğe sahip ve birçok hastamın söyleyişiyle eli hafif birisiyimdir. Siz ne olduğunu anlamadan hacamatınız biter.


Hacamat olacak Bayanlara önlük giydirilerek sadece hacamat yapılacağı bölge açık kalır.Bunun için bayan ve beyler açısından çekinecek endişe edilecek bir durum yoktur.

Saygılarımla...

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret202593
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.75397.7849
Euro9.21339.2502
Hava Durumu
Butonlar