Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Saat

Sıkça Sorulan Sorular ?

1) Hacamat yaptırırken çok acı olur mu? Bunun için korkuyorum.Ne yapmam lazım.

Hayır. Hacamat dışarıdan bakıldığında sanki çok korkulacak bir şeymiş gibi gelse de aksine acısı olmayan bir tedavi yöntemidir. Bunu yakınlarınızdan yaptıran varsa sorabilirsiniz veya yaptırıp kendinizde görebilirsiniz. Kupayla vakumlama yaptığımız için o bölge uyuşur, hafif çizikler atarak pis kanı alırız, Siz fazla bir şey duymazsınız.Yapacağınız tek şey bizimle irtibata geçmenizdir.Burada Önemli olan yaptıracağınız kişinin ehil olması steriliteye dikkat etmesidir.

2) Hacamatın yan etkileri nelerdir? Hacamatın hiç bir yan etkisi olmayıp, aksine şifası çok fazladır.Beşbin yıldır uygulanan çok eski bir tedavi yöntemidir.

3) Hacamat yaptıracam, yaptırmadan önce ne yapmam gerekli? Hacamat yaptırmadan önce fazla yemek yememiş olmanız gereklidir ne çok aç ne de çok fazla tok olmanız gereklidir. 2-3 saat öncesinde bir şey yiyip içmemeniz daha iyi olur. Gelmeden önce bal şerbeti içebilirsiniz.

4) Hacamat kiraz yemeden önce yapılması gereklidir deniyor bunun hikmeti nedir açıklar mısınız? Kiraz yemeden önce denmesinin nedeni kiraz kanı sulandırdığı için kan akışkanlığı fazla olma ihtimalinden dolayıdır, başka bir nedeni yoktur.Yılda ilkbahar ve sonbahar aylarında yaptırmak en uygun olanıdır.

5) Benim psikolojik rahatsızlığım var, hacamat bana iyi gelir mi? Bize gelen hastaların sayısı o kadar çok ki bu hastalıktan dolayı maalesef günümüz şartları nedeniyle insanlar ruhsal bir çöküntü içersine giriyorlar Allah (C.C.) hepimizin yardımcısı olsun, inşallah evet bu hastalığı Allah’ın izni ile hiç bir ilaç kullanmadan 4 veya 5 seansta bu hacamat tedavisiyle iyi sonuçlar alıyoruz.

6) Bende aşırı derecede yıllardan beri bir baş ağrısı bulunmakta hacamat tedavisiyle geçer mi? Bu zamana kadar bize bu şikayetle gelen hastaların hepsinde % 100 iyileşme sağlanmıştır. Bazısında 1 senasta, bazısında da 2.veya 3. seansta sonuç alınmaktadır.Şifa Allah (C.C.) dandır.

7) Bende panik atak var, hacamat iyi gelir mi? Evet panik atak hastalarımızda ilk seansta % 50 başarı sağlamaktayız. İyileşme sürecini takip ederek 2 veya 3 seansta % 100 başarı elde etmekteyiz.

8) Hacamat bağışıklık sistemini güçlendirir mi ? Ben sürekli grip oluyorum. Hacamat muazzam derecede bağışıklık sistemini güçlendirmekte öyle ki hacamatı vücudun ilgili noktalarına yapılınca vücut birden bire bir harekete geçip muazzam bir derecede çökmüş olan bağışıklık sistemini tekrardan harekete geçirmektedir. Bunu akupunkturla da yapmaktadırlar ama bu hacamatın ilk önce sünnet derecesi vardır daha sonrada akupunkturdan daha fazla etkisi olmaktadır. Çünkü akupunktur sadece o noktaları uyarmaktadır ama hacamat hem vücuttaki sinir sistemlerini uyarmaktadır hem de vücudumuzda bulunan pıhtı yani işlevini yitirmiş olan kanı dışarı atmaktadır o nedenledir ki hacamat akupunktur tedavisinden 70 kat daha etkili bir yöntemdir.

9) Hacamat vesvese takıntı ve büyü gibi rahatsızlıklara faydası olur mu? Evet bu saymış olduğunuz rahatsızlıklara hacamatın büyük etkisi vardır özellikle kalp ve baş kısımlarından yapılan hacamat bu rahatsızlıklara muazzam derecede etki etmektedir bazı alimler baştan yapılan hacamatın 50 yıllık kökleşmiş olan sihir büyü gibi şeyleri def edildiğini söylenmektedir.

10) Kas ağrılarım var özellikle omuzlarımda yanma oluyor hacamat iyi gelir mi? Kas ağrılarının hepsini % de 100 lük bir oranla ilk seansta hacamat tedavisiyle iyileşmektedir bunun etkisini daha yapılır yapılmaz hissedebilirsiniz

11) Sırt bölgemde aşırı derecede sivilceler bulunuyor hacamatla düzelir mi? Sırt bölümdeki sivilcelerin hacamat tedavisinden sonra iyileşme oranı hemen hemen ilk seansta % de 100 dür bu bazılarında bir kaç seans sonrada görüle bilir, hacamat yapıldıktan 1- 2 hafta sonra muazzam derecede sırtınızdaki sivilcelerin iyileştiğini göreceksiniz.

12) Eklem ağrıları ve romatizmalarda hacamatın etkileri nasıldır? Eklem ağrıları ve romatizmal hastalıklarda hacamatın etkileri şaşırılacak kadar etkilidir ama şunu da söylemek gereklidir ki yaşı ilerlemiş kişilerde romatizmal hacamat tedavisinde çok yüksek sonuçlar alınmamaktadır ama genç kesimlerde bu tedavi çok iyi sonuçlar vermektedir.

13) Sünizit ve migren hastalarında hacamat nasıl bir sonuç vermektedir? Evet günümüz tıp’ı malesef bu hastalıklara sadece bir kaç ilaç verip geçiştirmektedir ve bu işlem sadece hastayı oyalamaktan başka birşey değildir. Hacamatla sinüzit ve migren hastalıkları olsun çok iyi sonuçlar alınmaktadır bu bazılarında % 50 ila % 100 gibi kişiye göre değişmektedir. Hastalığın derecesine göre değişmektedir sinüzit ve migrende ilk seansta etkilere görülmektedir ama 2 ve daha sonraki seanslarda çok daha iyi sonuçlar alınmaktadır.

14) Normal kan vermekle hacamatın arasındaki fark nedir? İnsanların en çok sormuş oldukları soru budur,öncelikle verilen kan, temiz kandır, hacamatla alınan kan ise vücudun attığı kılcal damarların tıkanmasına sebebiyet veren , kirli yani pis kandır. Normal kan vermek atar damar ve toplar damarlardan gerçekleşmektedir bu işlem sadece oradan akan kan akışını temizlemektedir ama hacamatla yapılan işlem çok farklıdır hacamat kılcal damarlardan yapılmaktadır damarlarımız şöyle düşünürsek atar damar bir otoban gibi toplar damarda cadde gibidir ama kılcal damarlar çok dar sokaklar gibidir yani burada kan çok fazla hareket etmemektedir bu netice itibari ile oradaki kanlar işlemini yitirmekte ve kılcal damarlardaki kan hücreleri ölmektedir ingiliz kraliyet ailesi hastanesinin yapmış olduğu bir açıklamaya göre hastalıkların % 80 lik bir kısmı kılcal damarlardaki kan hücrelerinin işlevlerini yitirmiş olmalarındandır denilmektedir bu netice itibari ile kızılaya verilen kan ile hacamat arasında çok büyük farklılık vardır

SİZLERDEN GELEN SORULARLA DEVAM EDECEKTİR.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret202594
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.75397.7849
Euro9.21339.2502
Hava Durumu
Butonlar