Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Saat

Hakkımızda

 1989'dan beri Sağlıkçıyım....

1975 doğumlu olup, 1989 da sağlık meslek lisesine giriş yaptığımdan itibaren sağlığın içersinde çalışmaktayım. Sağlık Meslek lisesi  Sağlık Memurluğu Toplum Sağlığı Bölümü, 2 yıllık önlisans, 4 yıllık fakülte bitirmiş bulunmaktayım. 20 yıllık meslek hayatımda değişik illerde ve yerlerde çalıştım.Sağlık ocağı, Hastanelerin Acil Servis, Yoğun Bakım gibi zor ve meşakkatli servislerde çalışmakla beraber birçok kurs ve eğitimler aldım.Acil Bakım Kursu, Mavi kod eğitimi gibi birçok eğitim ve kurslara katıldım.

Bayanlara Hacamat Nasıl Yapılır:

Hacamat olmak isteyen bayanlara eşim, aynı zamanda asistanım ve yardımcım Meral Hanımla birlikte, bizzat ben yapmaktayım.
20 yılıdır  erkek / kadın/ bebek / çocuk  binlerce kişiye enjeksiyon, pansuman , sutur (dikiş)  atma, dikiş alma, sünnet , serum takma gibi her türlü sağlık işlemini yaptım. Bilgi ve tecrübe ve ahlaki yeterliliğe sahip ve birçok hastamın söyleyişiyle eli hafif birisiyimdir.Siz ne olduğunu anlamadan hacamatınız biter.

Hacamata Nasıl Başladık..

                

Yıllar önce yakın tanıdıklarımızın hacamat yaptırması neticesinde hacamatı öğrenerek araştırmaya ve kendimizi geliştirmeye başladım. Sünnet olan hacamatın faydalarını gördükçe ve Peygamber Efendimizin "hacamat yapan ne iyi kuldur" hadisi şerifine nail olmak için hacamat yapmaya başladım.Şimdiye kadar binlerce kişiye hacamat yapmış olup, birçok hasta kişinin hayır duasını aldım. ingiltere de uluslar arası kupa terapi derneğinin oluşlturulması sonucu üyelik için başvurdum ve kabul edildim.İnşallah sizlerinde hayır duanızı alıp, tüm kardeşlerimize faydalı olmak için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırım.


Mehmet Atalay
Sağlık Memuru

Internatıonal Cupping Therapy Society

Uluslararası Kupa Terapi Derneği

SERTİFİKALI üyesiyimdir.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret202593
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.75397.7849
Euro9.21339.2502
Hava Durumu
Butonlar