Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Saat

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

seyfi güleç (30/07/2014 06:04)
Konu : hacamat
Mesaj : s.a benim ögrenmek ıstedıgım yaklaşık 5 6 yıldır sırtım ıkı kurek arası sureklı agrıyor ıkıncısıde ayaklarımın altı yanıyor oyleki bazen gecelerı uyutmuyor hacamat olur ısem inş şifa bulurmuyum
Galip (24/07/2014 18:52)
Konu : Hacamat bilgi
Mesaj : Hocam bende hemoglobin yüksekliği var 18 gibi bir değer halsizlik ve hafif yüksek tansiyona neden oluyor diş ameliyatı oldugum ıcın kızılay benden kan almıyor çok halsızım ve sırt boyun ağrım var hacamat hemoglobin yani kan yüksekliği tedavisinde işe yarar mı?
"Hacamat yaptırmanızda fayda vardır. Bunun dışında eğer hacamat olmaya engel rahatsızlıklardan biri yoksa hacamat yaptırınız faydasını da görürsünüz inşallah.. "
Hacamatankara
deniz (22/07/2014 09:09)
Konu : iletişim
Mesaj : internetteki telefon numaralaraına ulaşamıyorum bayramdan sonra randevu almak istiyorum ulaşabileceğim tel yazarmısınız
"Aşağıdaki numralarımızdan randevu alabilir siniz. Alo hacamat: 0 542 693 95 77 /// 0 312 245 5208"
Hacamatankara
orhan (09/07/2014 16:49)
Konu : acı
Mesaj : Canimiz yanar mi hocam?
"Dayanılmayacak bir acı olmaz.Ancak iğne batar gibi yada kalemle dokunuluyormuş gibi şeyler hissedersiniz.Onun için korkacak bir durum yoktur.Gayet rahat bir şekilde hacamat yaptırabilirsiniz."
Hacamatankara
Ali (02/06/2014 12:23)
Konu : hacamat hakkında bilgi almak istiyorum
Mesaj : Selâmün aleyküm hocam. Bende varikosel var. Doktor ameliyat olmam gerektiğini söyledi ama tanıdıklarım bunun hacamatla da tedavi edilebileceğini söylediler . Sizden bu konu hakkında bilgi almak istiyorum. ne kadar süren ve başarı oranı ne kadar olur. cevap verirseniz sevinirim.
"Aleykum Selam Varikosel için hacamat uygulamalarımız mevcut olup, detaylı bilgi için arayınız lütfen."
Hacamatankara
süleyman (26/05/2014 12:37)
Konu : hacamat
Mesaj : hocam benim varikosel şikayetim var sol testisimde kan pıhtılaşması damar genişlemesi var bu hastalığa hacamat yapılırmı yapılırsa hangi bölgeden yapılır bilgilendirirseniz sevinirim
"Varikosel için yaptırğımız Hacamat uygulamaları var, Ancak ne kadar fayda edeceği yaptıktan sonra belli olur, hacamat yaptırmanız da iyi olur inşallah, bir zararı olmaz, detaylı bilgi için arayınız."
Hacamatankara
ahmet arslanhan (19/05/2014 21:54)
Konu : VARİS
Mesaj : SELAMUNAŞEYKÜM hocam size bir sorum olacak bizim hanımın bir bacagında yıllardır varis var sürekli agrıdan şikayetci doktorlar variis içindeki kanı alırız ama ilerde yine oluşur dedi hiç bir tedavi yaptırmadık sizin tedavinizde hacamatla yada sülükle bu agrılar son bulurmu saygılar
"Aleykum selam varıs için hacamat ve sülük uygulamalarımız vardır.Yüzde yüz garanti veremeyiz ancak şimdiye kadar yaptığımız uygulamalarda faydasını görenler çoktur.Detaylı bilgi için arayınız."
Hacamatankara
ercan (26/04/2014 03:27)
Konu : çocuklarda idrar kaçırma
Mesaj : selamünaleyküm hocam. 13 yaşında olan kızım her gece idrar kaçırıyor. tıpbi hiçbir bulgusu yok. hacamat tedavisiyle tedavisi olur mu ? hayırlı akşamlar.
"Aleykum selam hacamat yaptırmasında fayda olur inşallah.Detaylı bilgi için arayınız."
Hacamatankara
emrah (21/04/2014 22:21)
Konu : bel ve boyun fitigi
Mesaj : Hocam ben 4 yildir kol ve ayagima vuran fitik ağ rilari yasiorum. Kullanmadigim ilac kalmadi Fizik tedavide oldum fayda yok. Hacamat beni saglima kavustururmu. Zor durumdayim :(
"Hacamat bel ve boyun fıtıklarında etkili ve faydasını gören çok fazla kişi var, İnşallah sizde sağlığınıza kavuşursunuz bir an önce, yaptırmanız tavsiye ederim.Şifa Allah CC."
Hacamatankara
nurgül (18/03/2014 00:05)
Konu : 63 yaş
Mesaj : babam 63 yaşında şeker tansiyon kalp rahatsızlıgıda var 20 yıldır şeker hastası günde 4 kez insülin oluyor yaşından dolayı veya şekerinden dolayı sakınca olur mu?
"Yaşından dolayı bir sakınca yok 60 yaşlarına ve şeker, tansiyon ve bazı kalp rahatsızlıklarında da hacamat yapıyoruz.Ancak şekerinde ani iniş çıkışlar olması ve bazı durumda hacamat uygulamak sakıncalı olmaktadır. Bu gibi durumlarda hacamat yapmıyoruz, detaylı bilgi için arayınız. "
Hacamatankara
ERCAN (19/02/2014 10:02)
Konu : hacamat hakkında bilgi almak istiyorum
Mesaj : Selâmün aleyküm hocam mart ayında hacamat yaptırmayı düşünüyorum bilgi verirseniz sevinirim bir de sorum olacak ayaklarımda ödem var hacamat ödemi geçirirmi iyi çalışmalar kolay gelsin
"Aleyküm selam, bilgi için lütfen Alo hacamat hattımızı arayınız, 0 542 693 95 77-- 0 312 245 52 08 diğer bilgiler sitemizde vardır zaten.saygılar."
Hacamatankara
HAYATİ (13/01/2014 16:18)
Konu : hacamat tedavisi
Mesaj : selamün aleyküm. aslında hacamat tedavisinden hiç mi hiç haberim yoktu.taki bugün arkadaşım bu tedavi ismini söyleyinceye kadar.bayağı araştırdım.tek olumsuz sonuç bir düşünce ile karşılaşmadım.nişanlımın yıllardan beri boyun ve baş ağrıları var hangi hastahaneye gidildi ise hangi ilaç tedavisi gördü ise net bir sonuç alamadık.asıl rahatsızlığı ise boyun fıtığı.fizik tedavisi ve kontrollerden sonra bir sonuç alamadık.bize yardımcı olabilir misin acaba.
şahsım ise alerjik tedavi görmek istiyorum ama bir türlü fırsat bulupda gidemedim.yanaklarım da ise allık var bu konularda yardımcı olabilir misiniz?
şimdiden teşekkür ederim.
hayırlı günler.(tedavi aşamasında bayan doktorunuz mevcut mu acaba?)
"Aleykumselam, Bugüne değin edindiğimiz tecrübelerden şun söyleyebilirim ki, Belirttiğiniz rahatsızlıkların en iyi çözümü hacamattır.Hiç beklemeden Yaptırmanızda çok fayda görürsünüz.Daha detaylı bilgi için lütfen arayıp bilgi alınız.saygılarımla"
Hacamatankara
burak (26/12/2013 21:22)
Konu : varikosel
Mesaj : Selamunaleykum
Varikosel ile ilgili bi sorum var hacamat noktalari bu hastalikta neresidir?bir seans yeterlimi?
"Vealeykum selam, Hangi rahatsızlık olursa olsun tek seans yeterli olmaz.Bizim önerimiz en az üç seanstır.Hacamat noktalarını geldiğiniz zaman detaylı anlatırız.saygılar."
Hacamatankara
faruk (16/12/2013 22:44)
Konu : baş ve boyun agrısı
Mesaj : hocam yaklaşık 3 aydır şiddetli baş agrılarım vardı hala devam ediyo başımda agırlık hisissi ve boyun agrılarım var yardımcı olurmusunuz baş agrılarıma doktorlar bişey bulmadı
"Hiç beklemeden hacamat yaptırmanızı şiddetle öneririm.Çok faydasını göreceksiniz.Bize de dua edersiniz. inşallah."
Hacamatankara
semra (28/11/2013 21:01)
Konu : migren için ne kadar süreyle gelmeliyim
Mesaj : hocam ben hacamat yaptırdım migren için yalnız
ne kadar süre beklemeliyim
"Ne zaman ve nerde yaptırdınız.Hangi noktalardan yapıldı?Bunları bilmek gerekir, Migrende tek seansda da faydasını görebilirsiniz ancak ben 3 seans yapıyorum ki daha kesin çözüm olsun."
Hacamatankara
bozo (25/11/2013 22:25)
Konu : haccamat
Mesaj : 15 gün önce bi haccamat yaptırdım. yapılan yere sülük tedavisi uyguladılar.sizce uygun mudur. sitenizi inceledim aralık ayında size yaptırmayı düşünüyorum .bir de bana haccemattan sonra bozdurmam gerektiğini üzerinizde bi şeylerin oldunuğu söylediler bunların nekadar aslı vardır beni oraya sürekli bağlamaya mı çalışmaktalar anlamadım çok sıklıkla baş ağrıları çekiyordum intehar edecek kadar hacamattan sonra çok rahatladım üzerindeki ni bozdurur san daha çok rahatlayacaksın diyo boz o zaman diyorum anlamam diyor ,ararştırdım haccamatı yapan göre biliyormuş bu konuyla ilgili bi fikriniz varmıdır.bozdurur san veya bozdurmaz san ikinci haccamatta görebilirim diyor
"Hacamattan sonra sülük uygulanabilir.Belli noktalardan yapılacak hacamat sizi rahatlatır. Üzerinizde büyü türü birşey varsa bu bozan özellikle hacamattır.bizim diğer konularla ilgili bilgimiz ya da alakamız yoktur."
Hacamatankara
seval (19/11/2013 01:06)
Konu : hacamat
Mesaj : S.A HOCAM.Ben uzun zamandır 5 6 yıldır.sırt ağrılarımdan şikayetçiyim aynı zamanda da ara ara panik ataklarım olmakta.bana hacamatın faydasını vede bu şikayetlerimden dolayı nerden hacamat olacağım hakkında bilgi verirmisiniz.
"A.S. Sırt ağrılarınız için hiç beklemeyinz hacamat olunuz.Çok faydasını göreceksiniz.Uzman bir haccama giderseniz o noktalrını bilir zaten.Ama mutlaka hacamat yaptırınız.Bana dua edeceksiniz."
Hacamatankara
hüseyin saraç (15/11/2013 00:45)
Konu : VARİKOSEL
Mesaj : mrb varıksel rahatsızlıgım var amelıyat olmuyorum hacamat tedavısıne başlasak sonuç alırmıyız ben gıbı hastalarınız olup sonuç aldıklarınızoldumu ayrııca kısırlık problemımızde var cocuk sahbı olamıyoruz
"Kesin bir şey söyleyemeyiz.Ancak Hacamat olmanızda fayda vardır.Bu konuda hastalarımızda mevcut olup, bir kısmı fayda görmüş, kimiside görmemiştr.Tercih sizin bana sorarsanız beklemeyin hacamat olun derim."
Hacamatankara
imran (06/11/2013 23:03)
Konu : hacamat
Mesaj : aynı kupayla başka kişiler hacamat olabilir mi?ben çorluda oturuyorum burda hacamat yaptırdım.haccam daha önce kullanılmış kupalarla hacamat yapıyor.sakıncası var mı acaba?
"Biz tek kullanım kupalar kullanıyoruz.Bunun nedeni de artık günümüzde bir çok hastalığın kan yoluyla bulaşmasıdır.Steriliteye dikkat eden yerlerde yaptırmanızda kendi sağlığınız açısındn fayda var, Sağlık buluyum derken sağlığınızda olmayınız."
Hacamatankara
ELA (04/11/2013 10:26)
Konu : bel fıtığı için hacamat ?
Mesaj : Merhabalar,
Annem 55 yaşında, daha önce bel fıtığından ameliyat oldu fakat hala ağrıları geçmedi. hacamat yaptıranlardan ağrıların geçtiğini ve sağlığına kavuşulduğunu duydum. gerçekten bukadar işe yarıyor mu ? ve alınan kanlar herhangi bir labaratuvar testine gönderiliyormu ? son bir sorum da bir yakınım ankara dışı bir şehirde bu hacamatı dualar eşliğinde yaptırıldığını söyledi. sizdeki işlem nasıl yürümekte ? cevaplar için şimdiden teşekkür ederim. Saygılar
"Hacamat bir çok rahatsızlıkta faydalı olduğu gibi bel rahatsızlıklarında da son derece faydalıdır.Ancak anneniz daha önce ameliyat geçirdiği için gelişi güzel yerlerde hacamat yaptırmayınız mutlaka uzmanına gitmenizi tavsiye ederim.Hacamat sünnet olması nedeniyle Ayetel Kürsi suresinin okunarak yapılması daha uygundur bizde böyle yapıyoruz.Alınan kanların yapılan testinde kan özelliğini kaybetmiş, toksik maddeler olduğu görülmütür.Kısaca size bunları söyleyeblilirim burada."
Hacamatankara
 1 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret202594
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.75397.7849
Euro9.21339.2502
Hava Durumu
Butonlar